Staflova_chalupa_rekonstrukce-domu

Úvěr na rekonstrukce od RSTS nově už od 3,74 % ročně a stále bez poplatku za sjednání

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) snižuje úrokovou sazbu svého úvěru na rekonstrukce a modernizace REKOpůjčka. Nově si ho lze sjednat s úrokovou sazbou už od 3,74 % ročně. Navíc dále pokračuje akce na jeho sjednání bez poplatku za uzavření úvěrové smlouvy.

Spořitelna úvěr REKOpůjčka poskytuje do výše až 1 milión korun na rekonstrukce, nebo do výše až 2 milióny korun na pořízení družstevního bydlení. Dobu splácení je možné rozložit až na 18 let. Pro jeho poskytnutí není nutné mít vlastní úspory a není třeba zástava nemovitosti.

„I v této nelehké době mají lidé stále zájem o financování svého bydlení a půjčují si na něj stále vyšší částky. Svědčí o tom naše loňské výsledky týkající se průměrné výše poskytnutých úvěrů. Průměrná výše úvěru na rekonstrukce a modernizace loni činila 500 tisíc korun, to je meziroční nárůst o 4,7 %. U úvěru hypotéčního typu byl meziroční nárůst dokonce o 21,6 %, kdy průměrná výše úvěru dosáhla téměř 2,4 milionu korun,“ říká Lenka Molnárová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny.

Přečtěte si také:  Splátka hypotéky musí být bezpečná. Jak ji spočítat?

Společně se snížením úrokové sazby REKOpůjčky stále běží akční nabídka na její sjednání bez poplatku za uzavření úvěrové smlouvy. Tato akce trvá do 31. března 2021. Nadále lze u RSTS zdarma sjednat také úvěr hypotéčního typu HYPOsplátka, u kterého úroková sazba začíná už na 1,54 % ročně.

Shrnutí změn úrokových sazeb úvěru REKOpůjčka:

REKOpůjčka Fixace 3 roky Fixace 5 let
Úroková sazba od 19. 2. 2021 od 3,74 % p.a. od 3,74 % p.a.
Úroková sazba před 19. 2. 2021 od 4,09 % p.a. od 4,09 % p.a.

Foto: CC BY-SA 4.0, odkaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *