dum-novostavba

On-line prohlídky inzerovaných nemovitostí jsou nutností dnešní doby

Poptávka po nemovitostech výrazně neklesla ani během doby covidové. Internetový realitní portál Realitní tržnice v reakci na aktuální epidemiologickou situaci spustil v lednu on-line prohlídky nabízených nemovitostí.

Koronavirus donutil ke změně chování a přenosu komunikace do on-line prostředí většinu z nás, včetně podnikatelských subjektů zabývajících se obchodem s realitami. Lidé nechtějí absolvovat velké množství zbytečných schůzek, když základní výběr nemovitostí lze provést on-line, prostřednictvím videoprohlídky. Zástupci portálu Realitní tržnice (www.realitnitrznice.cz) se proto rozhodli rozšířit nabídku o možnost on-line prohlídek inzerovaných nemovitostí. „Uvědomujeme si aktuální covidovou situaci a chceme přispět k minimalizaci společenských kontaktů během ní. Věříme, že možnost on-line prohlídek zájemci o nemovitosti ocení při svém užším výběru, a zároveň jim uspoříme mnoho času a zefektivníme jejich volbu i samotný nákup nemovitosti,“ říká Aleš Flígr z Realitní tržnice.

Přečtěte si také:  Češi se smiřují s tím, že ceny nemovitostí dlouhodobě porostou

Hypotéka s pětiletou fixací s roční úrokovou sazbou již od 1,49 %

Realitní tržnice na konci minulého roku navázala spolupráci s Moneta Money bank a svým klientům díky tomu nabízí zajištění hypotéky s roční úrokovou sazbou 1,49 % při pětileté fixaci.

Portál Realitní tržnice funguje již od roku 2012 a díky svým bohatým zkušenostem dokáže maximálně vyhovět potřebám zákazníků. Poskytuje své služby jak soukromým majitelům nemovitostí, tak i realitním kancelářím a makléřům, kteří zde mohou jednoduše publikovat své nabídky.

Rychlost a přehlednost

Informace o každé nemovitosti jsou na Realitní tržnici k vidění již v samotném náhledu. Není proto potřeba rozklikávat každý inzerát, abyste zjistili, že to není pro vás to pravé. Prodávající má navíc možnost do inzerátu vložit dokumenty týkající se nemovitosti k náhledu i ke stažení (energetické štítky, znalecký posudek, plánky a podobné listiny) či videoprezentaci na Youtube, případně přímo vlastní videa nebo odkazy na sociální sítě.

Přečtěte si také:  Kdy dochází k přechodu nájmu bytu a koho se týká?

Návštěvníci webu ocení možnost vykreslování náhledu detailů přímo na mapě. Není tak třeba každý inzerát rozklikávat zvlášť. Každý inzerent může využít možnosti grafických úprav, a to přímo v osobním nastavení. Modifikovat můžete barvu, logo i celkovou vlastní prezentaci.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *