sporeni-investice

Stavební spoření u Raiffeisen stavební spořitelny nyní uzavřete zdarma

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) od pondělí 23. listopadu nabízí sjednání smlouvy o stavebním spoření do cílové částky 200 000 Kč bez poplatku. Klient tak může mít takovou smlouvu uzavřenu zdarma.

„Obliba stavebního spoření v Česku nadále roste. Díky stále se snižujícím úrokovým sazbám spořicích produktů se jeho přednosti ještě zvýrazňují. Ke konci roku je navíc vhodné období pro sjednání, protože klient může ještě získat státní podporu za daný rok. Ta činí 10% z vkladů, maximálně však 2 000 Kč ročně. “ uvedl k startující akci Lukáš Kopecký, ředitel PR a marketingu Raiffeisen stavební spořitelny.

Z nedávného výzkumu NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu vyplynulo, že lidé pociťují určitou nejistotu s ohledem na finance v budoucnu a chtějí ji řešit větším důrazem na spoření. Až 22 % Čechů uvedlo, že v budoucnu hodlají více spořit. „Akce takového typu se nám jeví jako zajímavá nabídka a reakce na tento trend v populaci, kdy klientům umožníme sjednat si výhodný spořicí produkt s atraktivním zhodnocením a zároveň bez vstupních poplatků.“ dodal Lukáš Kopecký.

Foto: pxhere.com

Přečtěte si také:  Raiffeisen stavební spořitelna zjednodušuje REKOpůjčku. Klienti ušetří tisíce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *