Republic_of_Gamers

IKEA spojila síly se značkou Republic of Gamers, aby společně vytvořili nábytek pro hráče

Společnost IKEA se spojila s Republic of Gamers (ROG), aby společně vytvořili novou sérii cenově dostupného herního nábytku a doplňků, které pozvednou zážitek z hraní na novou úroveň. Sortiment, který obsahuje přibližně 30 výrobků, bude poprvé uveden na trh v Číně v únoru 2021. Ostatní země, kde společnost IKEA působí, mohou zahájení prodeje očekávat v říjnu 2021.

Přibližně čtvrtina světové populace (2,5 miliardy) jsou hráči, přesto byly potřeby těchto nadšenců do hraní, pokud jde o vybavení domácnosti, dosud přehlíženy. Vzhledem k rychlému růstu herního trhu po celém světě i rychle rostoucímu počtu hráčů se IKEA zajímá o to, jak může vybavení domácnosti zlepšit zážitek z hraní. V loňském roce začala IKEA ve spolupráci s UNYQ a Area Academy prozkoumávat herní svět a nyní podniká v této oblasti další kroky.

Přečtěte si také:  IKEA představuje novou cenově dostupnou čističku vzduchu

Spolu s novým partnerem, značkou Republic of Gamers, uvede společnost IKEA na trh první sérii produktů navržených speciálně pro hráče, aby posunuli komfort herního zážitku na novou úroveň.

Republic of Gamers (ROG) je jednou z předních značek v herním průmyslu, která pro hráče navrhuje vysoce kvalitní, inovativní hardware a vybavení. Prostřednictvím spolupráce se značkou ROG spojila IKEA své znalosti bytového zařízení se znalostmi ROG. Výsledkem je vývoj nové řady cenově dostupného a ergonomického herního nábytku a doplňků – jejich cílem je pomoci hráčům k lepšímu zážitku a mají krásně splynout s ostatním zařízením domácnosti.

Vývoj nového sortimentu probíhá v IKEA Product Development Center v Šanghaji v Číně. Jako výchozí bod vývoje těchto produktů uspořádali návrháři a inženýři IKEA a ROG v Šanghaji řadu workshopů pro profesionální hráče a fanoušky videoher, aby se dozvěděli o jejich potřebách a důležitých funkcích, které je třeba zajistit pro kvalitní herní zážitek.

Ewa Rychert, Global Business Leader Workspaces IKEA, říká: „Existuje spousta představ o hraní her, které jsou často stereotypní nebo negativní, například, že všechny hry jsou postaveny na násilí, hraní her je asociální a je to převážně mužská aktivita. Ve skutečnosti čísla ukazují, že hráči jsou demograficky vyváženou společností a že hraní může zlepšit duševní zdraví a celkovou pohodu jednotlivce. Je to zdroj relaxace, nezávislosti, zábavy; prostřednictvím hraní si lidé rozvíjí své dovednosti v oblasti řešení problémů, týmové práce a komunikace. Hraní her také poskytuje nový způsob propojení, které v poslední době získalo ještě mnohem více na významu. Lidé tak zůstávají v kontaktu i na dálku. Doufáme, že nový sortiment určený pro hráče umožní hraní her a všechny jeho výhody v každodenním životě v domácnosti.“

Přečtěte si také:  Internet věcí v Česku: Chytrá zařízení najdeme v prakticky každé domácnosti, jen o tom nevíme

„Pro značku ROG je spolupráce se společností IKEA velkým potěšením, protože díky tomu můžeme pro hráče vytvořit to nejlepší, pokud jde o životní styl. Hráči vždy snili o dokonalém herním prostoru, který je pohodlný, funkční a umožňuje, aby se naplno ponořili do hraní. Díky dlouholetým zkušenostem v poskytování inovativních herních řešení má značka ROG silné pochopení pro herní komunitu. Předpokládáme, že spolu s odborníkem na zařízení domácnosti, jakým je společnost IKEA, se nám podaří dosáhnout synergie, která hráčům umožní vybudovat si herní prostor, o jakém vždy snili, v pohodlí svého domova,“ uvedl Kris Huang, generální ředitel ROG Gaming Gear a Accessories Business Unit.

Výrobky z této série se začnou prodávat od února 2021 v Číně, protože Čína je největším herním trhem na světě. Uvedení těchto výrobků na další trhy, kde IKEA působí, je plánováno na říjen 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *